You are currently viewing Gebze En İyi Hırdavatçıları

Gebze En İyi Hırdavatçıları

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Gebze En İyi Hırdavatçıları

Gebze en iyi hırdavatçıları arasında olmayı hedefleyen bir firma olarak temin ettiğimiz ve ürettiğimiz bütün ürünlerimizde en yüksek kaliteyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini her daim korumak adına bütün deneyimimizi ortaya koyarak çalışıyoruz. En büyük misyonumuz bu olmakla beraber bizim için maddi ve manevi her şeyden de önemlidir. demirbasas.com.tr ailesi olarak profesyonel hizmet ekiplerimiz sayesinde müşterilerimizin ürünleri için en iyi hizmeti sunmakla kalmıyor, bunu yaparken de hem kendimize hem de müşterilerimize çok şey kattığımıza inanıyoruz.

Firmamızda hangi ürünleri bulabilirsiniz?

Gebze El Aletleri Çok geniş bir ürün yelpazemiz olduğundan aradığınız neredeyse her hırdavat ürününü Gebze en iyi hırdavatçıları içerisinden biri olan firmamızda bulabilirsiniz. Somunlardan boya fırçalarına, mutfak çeşmelerinden borulara, elektronik alet ya da malzemelerden tellere ve kayışlardan zincirlere vb. olmak üzere pek çok ürünü firmamızda bulabilirsiniz. Hızlı teslimat ekibimiz sayesinde sipariş ettiğiniz ürünlerin hepsini mümkün olan en kısa süre içerisinde ve en ufak bir hasarı olmadan sizlere teslim etmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Yer Aldığımız Büyük Projeler

Gebze en iyi hırdavatçıları arasından bir işletme olarak bu zamana kadar önemli denecek bazı projelere ürün temin ettik. Bunlardan en önemlileri ise Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kapasite arttırma projesi, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Bilişim Vadisi projeleriydi diyebiliriz. Bu projelerin dışında pek çok orta ve küçük çaplı projede tıpkı yukardaki projeler gibi en kaliteli, en güvenilir ve en ciddi şekilde çalışıyor ve müşteri memnuniyeti için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.

Alanında en kaliteli hırdavatçılardan biri olarak firmamız çok geniş ürün yelpazesine sahip olduğumuz için sürekli müşterilerimiz ile iç içe olmaya çalışıyoruz. Bu yüzden sürekli müşterilerimiz ile iç içe olmaya çalışıyoruz. Ancak bazı durumlarda sizlerin bizimle iletişime geçmesi gerekebilir. İnternet sayfamızda yer alan telefon numarası ve mail yolları ile bizimle iletişime geçebilir, yine aynı şekilde internet sayfamızda yer alan adresimize gelerek sorunları yüz yüze de halledebilirsiniz.

Hırdavat ürünlerinde en önemli şey kalitedir. Kalitesiz hırdavat ürünleri başta küçük olsa da ilerleyen dönemlerde çok çok tehlikeli ve daha ciddi sorunlara yol açabilirler. Biz de firma olarak en ufak bir sorun dahi yaşamanızı istemediğimiz için ürünlerimizi sürekli denetimlerden geçiriyor ve hasarlı, küçük ya da büyük en ufak bir sorun yaşamamanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Firmamız ile 7/24 iletişime geçebilir, sorun yaşadığınız ürünümüz hakkında elimizden geleni ardımıza koymayacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Bir cevap yazın