Hakkımızda

Yıllarca aynı sektörde çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz, bu tecrübe bizim için sadece zamandan ibaret olsa da müşterilerimiz için kalitenin garantisi anlamına geliyor. Demirbaş Cıvata ve Hırdavat A.Ş. olana kadar geçen sürede, öğrendiklerimizi ve bizim sektöre kazandırdıklarımızı hizmet olarak sunuyoruz.

 

Her geçen gün hızla büyüyen ve büyümeye devam eden sanayi için tedarikçi yeri geldiğinde üretimin can damarıdır. Demirbaş Cıvata Hırdavat A.Ş. olarak bizler 7/24 bu büyümede bize verilen rolü layıkıyla yerine getirebilmek sürekli yenilenen teknoloji çağında kendimizi güncel tutabilmek siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapabilme azmi ile var gücümüzle çalışıyor işimizin ve ismimizin hakkını verebilmek Demirbaş Tedarikçiniz olabilmek için hep daha iyiye odaklandığımız bu yolda sizlerin de desteğiyle büyümeye, öğrenmeye ve yenilenmeye devam edeceğiz.

Hızlı Teslimat

Demirbaş Hırdavat Hızlı Teslimat, uzun süren bekleme süreçlerini ortadan kaldırarak siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırır. Dilerseniz aynı gün, dilerseniz yarın sizde seçeneklerini tercih edebilir ve tüm siparişlerinize yüksek hızda kavuşmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Vizyon

Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri satış sektöründe her türlü ihtiyacı karşılamak ana ilkemizdir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştirmeye yatırım yapıyoruz.

Sektöründe Öncü

Gebze'de hırdavat ile ilgili ilk akla gelen firma olan Demirbaş Cıvata Hırdavat A.Ş. bu bilinirliği tüm ülkeye duyurana kadar durmadan aynı fikri yapıyla çalışmaya devam edecektir.

Farklılık

Contadan teknik malzemeye, izolasyondan hırdavata binlerce güvenilir markalı ürünü tek çatı altında bulmak, hızlı sevkiyat ile müşterilerimizin gözünde bizi farklı ve tercih edilir kılmaktadır

'den fazka ürün
devlet projesi
toplam proje
memnun müşteri

Geniş Ürün Yelpazesi

Hırdavat sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimlerimizle beraber hırdavat sektöründe aradığınız tüm ürünleri uygun fiyat garantisiyle bulabilir ve temin edebilirsiniz.

Satış Sonrası Destek

satış işlemi tamamlandıktan sonra, satın alınan ürünün taşınması, teslimi, montajı, kullanımının gösterilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması noktalarında sizlere yardımcı oluyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Demirbaş Cıvata Hırdavat A.Ş. Sunduğumuz hizmetlerde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti ilk önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Gebze Hırdavat, kurulduğu tarihten bu yana hırdavat ve el aletleri sektöründe kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir.